Mullafrees Texas FRZ5800 5,0Ah akuga ja kiirlaadijaga

499,00  sis. KM

Laos


Pinge: 58 volti
Starter: elektriline
Töösügavus: 26 cm
Terade kiirus: 100/130 (R: 45) pööret/min.
Töölaius: 28-40-60 cm
Juhtraud: fikseeritud
Tagurpidikäik: 1
Edasikäik: 2
Aku tüüp: liitiumaku
Netokaal: 27,5 kg
Pakendi laius: 58 cm
Pakendi pikkus: 42 cm
Pakendi kõrgus: 59 cm

Tootekirjeldus FRZ5800 (58V) 5Ah akuga ja laadijaga
Siinne mudel tarnitakse koos suure 5,0Ah akuga ja kiirlaadijaga

FRZ5800 on tõeline mullafrees, mis saab toite lihtsalt akust. Kui teil on suured mullapeenrad, ürdiaed või väike köögiaed, siis FRZ5800 on väga võimas akutoitega aiafrees, mis välimuselt ja töölaiuselt meenutab bensiinimootoriga mudelit ja mis peaks ilmselt hästi hakkama saama aias, kui mulda on vaja kaevata. FRZ5800 kuulub TEXAS 58V akude seeriasse, mis sisaldab laia valikut võimsaid aiamasinaid erinevateks kasutusteks ning mida iseloomustab lihtne kasutamine, minimaalne hooldus, väiksem vibratsioon, väga väike kaal ja CO2 emissiooni puudumine töö käigus.

Toote üksikasjad
FRZ5800 on väga võimas akufrees, millesse sisestate lihtsalt ühe aku ja olete kiiresti töövalmis. Oma 27,5 kg kaaluga on see kergem kui enamik sarnaseid bensiinimootoriga mudeleid ning seetõttu on seda lihtsam kasutada ja käsitseda isegi siis, kui kätel pole palju jõudu. FRZ5800 on vaikse 800 W harjadeta mootoriga ja akutoitega aiafrees mis ajab ringi 24 nuga, mis on jaotatud kuue noakomplekti peale oma maksimaalse laiuse ümber. Saate vastavalt vajadusele muuta seda, kui paljude teradega töötate, ja seetõttu on FRZ5800 maksimaalne laius 60 cm, kuid seda saab reguleerida ka 40 cm-ni ja kuni 28 cm-ni. 26 cm töösügavusega saate lühikese ajaga teha põhjaliku töö suurel alal, samas saate aiafreesi piisavalt kitsaks teha, et põõsaste vms korral kitsastesse kohtadesse pääseda. Freesil on 2 edasiliikumiskiirust vastavalt 100 ja 130 pööret minutis, nii et saate kiirust tööle kohandada, olenemata sellest, kas freesite või kasutate mõnda paljudest lisaseadmetest. Lisaks on FRZ5800-l ka praktiline tagurpidikäik, nii et kinnijäämise korral saate sellega hõlpsalt tagurpidi sõita, mitte pukseerida. FRZ5800-l on ka kombineeritud tugiratas, mis on liigutatav olenevalt sellest, kas freesite või transpordite mullafreesi. Tugirattad on liigutatavad tagurpidi üles ja on tugevad, nii et saate fikseeritud juhtraua hõlpsalt alla kallutada ja freesi veeretada. FRZ5800-ga saate aiafreesi, mis on äärmiselt kasutajasõbralik ja vajab minimaalset hooldust. See tähendab, et mulda ei pea enam käsitööriistadega kaevama, vaid saate nautida aiatööd selle vaikse akutoitega aiafreesiga, tagades samal ajal oma taimedele head kasvutingimused.

Aku üksikasjad
FRZ5800-s on ruumi kahele akule. Ühte akut kasutab masin aktiivselt, teine ​​on aga hoiustamiseks, nii et kui esimene aku on tühjaks saanud, saate aku vahetada ja kiiresti tööd jätkata. FRZ5800 töötab suure jõudlusega, nii et kui teil on suur aiamaa, on soovitatav kasutada lisaakut. 5Ah aku tagab ligikaudu pool tundi tööaega (olenevalt maapinna tingimustest). 58 V akusid saate kasutada ainult 58 V akude seeria masinate jaoks. 58V akude seeriasse kuuluvad ka hekilõikurid, kettsaed, lehepuhurid, samblaeemaldajad, muruniidukid jne.

Kaasas on järgmised osad
1 tükk. Mullafrees FRZ 5800 ilma akuta
1 tükk. 58V / 5,0Ah aku
1 tükk. kiirlaadijaKiirlaadija laeb 5,0 Ah aku umbes 150 minutiga (täislaadimine).

FRZ5800 saab varustada ka erinevate tarvikutega, et saaksite oma freesi kasutada mitme ülesande täitmiseks.
FRZ5800 lisavarustus:
Samblaeemaldaja
Pisar
Sahtliraud
Hüppaader
Ratas
Kõik müüakse eraldi leiate lisavarustuse alt.

5 head nippi freesimiseks
Muld ei tohi freesimisel olla liiga märg, sest nii moodustuvad ainult suured mullatükid.
Freesi piisavalt, aga mitte liiga palju. Mulla mugulad võiksid olla eelistatavalt pähkli- ja vähemalt hernesuurused, sest siis on muld taimedele sobivalt poorne.
Kuivas ja kõvas pinnases saab freesida, aga ilmselt nõuab see kaks korda mullast läbi sõitmist.
Jälgige ilmateadet, kui on veel pakase väljavaade, siis tuleb freesmiseni oodata.
Kasutage turvavarustust, aiafrees on võimas masin ja õnnetuse korral on kõige parem olla korralikult kaitstud.